Tulevane näitus "Siberi lapsepõlv"

Kunstirühmituse SLED eestvedamisel toimub küüditamisele pühendatud näituste seeria kuueteistkümnes raudteejaamas „Siberi lapsepõlv“. Seeria raames valmib 25. märtsiks väliinstallatsioon ka Paldiski jaama ning väljapanekud tulevad Ateljeemuuseumi galeriihoones ja Lääne-Harju Valla Raamatukogus. Projekt kogub toetust Hooandjas!
Loe lisaks

Tuleskulptuur Muula mägedes 26.01!

Nagu ka 2017.aastal ehitab saabuval jaanuaril Amandus Adamsoni Ateljeemuuseumi usin kollektiiv koos vabatahtlikega Paldiski Muula mägedes tuleskulptuuri. Kui 2017.aasta mitmeskulptuuriline kompositsioon kandis nime 'Teekond', siis 2019.aasta kompositsiooni pealkiri on 'Mustrid'.
Skulptuuride ehitamisel panevad õla alla nii Kalevi Jalaväepataljon kui ka Paldiski ühisgümnaasiumi õpilased, rahaliselt toetab Paldiski Toetusgrupp, materjale tagab Kruunu OÜ ning ruume ehitamiseks lahkelt pakub Pakri Teadus- ja Tööstuspark.


Ka seekord tuleb kindlasti meeldejääv õhtu, eriti kui ilmataat meid ei kiusa. Ürituse algus on kell 18:00 ning osalemine tasuta. Pange end soojalt riidesse, võtke kaasa hea tuju ning kohtumiseni jaanuaris!

Loe lisaks