Maalilaager Naissaarel

Juhendaja kunstnik Leena Horma
Sügisene, kiiresti muutuv loodus inspireerib oma mängulisusega. Eesti saarte omanäoline ilme on alati kutsunud kunstnike looma nii olustiku- kui meremaale.
Kolmepäevast maalilaagrit juhendab kunstnik Leena Horma. Leena on õppinud Eesti Kunstiakadeemias skulptuuri ja lisaks läbinud ka õpetajakoolituse magistriprogrammi. Ta on tegutsenud kunstiõpetajana üldhariduskoolides ja ka kunstikoolides. Maalitehnikana kasutab akvarelli, akrüüle, aga ka õlivärve ja kriitpastelle.
Maalilaagris antakse iga päev mõtlemiseks ja maalimiseks uus teema. Vaatluse alla tulevad õhuperspektiivmaal, harmoonia ja monokroomne maal ning koloriit, ehk kuidas saavutada päris oma koloriit. Lisaks on ühel ööl kavas öömaalimine, kus tuleb piiratud valguse ja aja tingimustes panna proovile osalejate fantaasia ja kunstiline üldistusvõime. Igal õhtul ootab osalejaid arutelu - ja vestlusring.
Grupi suurus on kuni 12 osalejat ja laagri tasu ühe osaleja kohta on 200 eurot. Hind sisaldab: transport saarele ja tagasi; majutus; toitlustus 3x päevas; maalitarbed; juhendatud tegevused; saunaõhtud.
Lisainfo ja registreerimine: amandusadamson@hmk.ee / 6742013 T-P 11.00-18.00
Registreerumine kuni 03.09
Eelmine
Andrei Kirillov Graafika

Vastused puuduvad

Email again: